Положення про користування мобільними телефонами

про користування мобільними телефонами

у Боярській ЗОШ І-ІІІ ступенів №4

Києво-Святошинської районної державної адміністрації

Київської області

І. Загальні положення

1. Правила користування мобільними телефонами під час навчально-виховного процесу у Боярській ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області (далі– Правила) є обов’язковими для виконання усіма учасниками освітнього процесу: учнями, працівниками, батьками (далі – учасник освітнього процесу).
  2. Дотримання Правил підвищує якість та ефективність освітніх послуг, гарантує психологічно комфортні умови освітнього процесу.
  3. Заклад не несе відповідальності за збереження мобільних телефонів.

ІІ. Умови користування мобільними телефонами

1. У приміщенні та на території закладу обов’язково ставити мобільний телефон у беззвучний режим.
  2. Під час уроків, навчальних занять, виховних заходів,  загальношкільних масових свят мобільний телефон слід вимикати.
  3. Учасники освітнього процесу мають право у позаурочний час використовувати телефони на території закладу як засіб для комунікації: телефонувати, надсилати СМС-повідомлення, обмінюватися інформацією, слухати радіо і музику через навушники тощо.
  4. Учасникам освітнього процесу заборонено:
    1. У закладі слухати радіо та музику без навушників.
    2. Пропагувати жорстокість і насильство за допомогою мобільних телефонів.
    3. Використовувати телефон у якості диктофону.
    4. Свідомо завдавати шкоди іміджу закладу.

ІІІ. Відповідальність

1. За одноразове порушення, оформлене у вигляді доповідної на ім’я директора, оголошується зауваження (з написанням пояснювальної записки).
  2. У разі повторного порушення Правил допускається вилучення мобільного телефону учителем для передачі адміністрації закладу та повернення батькам учня.
     Наказ Про положення користування мобільними телефонами під час освітнього процесу.docx