Проєктна робота

Дата: 6 січня 2019 о 20:33, Оновлено 22 липня о 20:39

Методичне об’єднання вчителів початкових класів – це дружний колектив висококваліфікованих, наполегливих, працьовитих, ініціативних, відданих роботі педагогів.

УГОДА

м. Київ                                                                                                     2018 р.

Про науково-методичне співробітництво

Інституту педагогіки НАПН України

(відділу початкової освіти)

з  Боярською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів №4

Києво-Святошинської районної державної адміністрації

Київської області

І. Загальні положення

1.1. Угода укладена між Інститутом педагогіки НАПН України /в подальшому «Інститут»/, в особі директора Інституту, доктора педагогічних наук, професора Топузова О. М., що функціонує за Статутом Інституту педагогіки НАПН України, з одного боку, та Боярською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів №4 Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області /надалі – «Боярська ЗОШ І-ІІІ ст. №4»/, в особі директора Пекур В. К.,  з другого боку, з метою науково-методичного співробітництва щодо здійснення експериментальної роботи відділу початкової освіти Інституту за темою науково-дослідної роботи «Дидактико-методичний супровід компетентнісно орієнтованого навчання у початковій школі», яка здійснюється в 2017 – 2019 рр. та подальшого впровадження наукових результатів у 2020 – 2022 рр.

1.2. Угода не передбачає конкретних фінансових зобов’язань сторін і реалізується на основі принципу взаємного співробітництва. Регулювання фінансових стосунків сторін за межами угоди вирішується відповідно до чинного законодавства (контракти, угоди тощо).

ІІ. Для досягнення мети сторони зобов’язалися:

2.1. «Інститут», в особі завідувача відділу початкової освіти, кандидата педагогічних наук, старшого наукового співробітника Онопрієнко О.В.:

• забезпечити науково-методичне керівництво науково-дослідною, експериментальною діяльністю;
  • надавати наукову та методичну допомогу в організації і проведенні науково-дослідної, експериментальної роботи;
  • надавати допомогу в доборі наукової та методичної літератури з різних педагогічних проблем;
  • залучати педагогічні кадри закладу загальної середньої освіти до науково-дослідної роботи;
  • допомагати в організації проведення масових науково-практичних заходів.

2.2. «Боярська ЗОШ І-ІІІ ст.№4», в особі директора Пекур В. К.:

• створювати умови для науково-дослідної та експериментальної роботи педагогічного колективу закладу освіти;
  • забезпечувати належними педагогічними кадрами для проведення експериментальної роботи з вказаних педагогічних проблем;
  • сприяти організації науково-дослідної, експериментальної діяльності.

3. Сторони мають намір брати взаємну участь у заходах, конференціях, поїздках, зустрічах, позакласній та позашкільній роботі тощо (за наявності фінансових та інших можливостей).

4. З метою співробітництва сторони передбачають спільне розроблення навчально-методичної документації, літератури, посібників тощо; сприяння їх виданню та оприлюдненню.

5. Усі питання практичної регламентації співробітництва сторін регулюються письмово за домовленістю у вигляді двостороннього додаткового протоколу та погодження.

6. Угода укладається на термін: з 02.01.2018 року до 31.12.2022 року.

6.1. У разі необхідності угода може бути розірвана за домовленістю сторін.

VІІ. Юридичні адреси сторін:

Інститут педагогіки                               Боярська загальноосвітня школа

НАПН України                                      І-ІІІ ступенів № 4 Києво-Святошинської

районної державної адміністрації

04053, м. Київ,                                        Київської області

вул. Січових Стрільців, 52д,                 08151, м. Боярка, вул. Шкільна, 28

тел. (044) 481-37-71                               тел. (04598) 4-22-36

директор Інституту педагогіки              директор Боярської ЗОШ І-ІІІ ст. №4

НАПН України

Топузов О. М                                                  Пекур В.К.