План заходів із відзначення Дня охорони праці

Date: 29 квітня 2021 о 10:45, Refreshed 29 квітня 2021 о 19:49

Наказ Про затвердження плану заходів Із відзначення Дня охорони праці, 2021

План заходів Із відзначення Дня охорони праці, 2021

БОЯРСЬКА  ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ ст. № 4

08151, м.Боярка, вулШкільна, 28, тел./факс  (04598) – 42-236, тел.. 43-902, 43-350. e-mail: bojarka4@ukr.net Код  ЄДРПОУ 25298176

20 квітня 2021 р.                                                                             №  02 - Г

Про затвердження плану заходів

Із відзначення Дня охорони праці

Згідно з Законом України «Про охорону праці»,Положення про Міністерство енергетики та захисту довкілля України,затвердженим постановою Кабінетів Міністрів України від 21.01.2015  №32( в редакції постанови  Кабінету  Міністрів  України від 18.09.2018   №847), Порядком розслідування та обліку нещасних випадків,професійних захворювань, затвердженим  постановою Кабінетів Міністрів України від 17.04.2019  №337 . та з метою підвищення рівня охорони праці, створення належних і безпечних умов праці,запобігання нещасним випадкам і професійним захворюванням в установах ,що належать до сфери Управління освіти і науки Боярської міської ради Київської області.

Наказую:

1.Затвердити План заходів з підвищення рівня охорони праці в закладі Боярської школи І-ІІІ ст. №4 на 2021 рік.( План заходів додається)

2. Заступнику директора з АГРзабезпечити виконання Плану заходів у повному обсязі.

3.Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Директор                                                                         В.К Пекур

ЗАТВЕРДИТИ

Директор                            В.Пекур

Наказ  №  02-Г     від 20.04.2021 р.

План заходів

Зміст заходів

Срок виконання

Виконавець

1

Розробка та затвердження  заходів із відзначення у 2021 році дня охорони праці в Україні під девізом «передбачати, готуватися та реагувати на кризи-ІНВЕСТУЙМО ЗАРАЗ У СТІЙКІ СИСТЕМИ БЗР»

2

Розміщення на офіційному сайті закладу плану заходів

3

4

Залучення зацікавлених громадських організацій,спілок до процесу формування політики щодо покращення безпеки та здоров я працівників на роботі.

5

Проведення відкритих уроків, лекцій ,семінарів,,28 квітня –День охорони праці’’ для здобувачів освіти.

Юрчук О.В

6

7

Проведення постійної роботи із залучення працівників до процесу безпеки та здоров’я  працівників на роботі

Квітень-грудень

8

Участь у проведенні конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»  у 2021 році

Квітень-грудень

Юрчук О.В

Директор                                                                           В.Пекур

Comments:
Only authorized users can leave comments.