Гурток "Зелена економіка"

Гурток «Зелена економіка» третій рік поспіль працює на базі Боярської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №4 (керівник гуртка Малишева Т.В., Києво-Святошинський районний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді). Мета програми гуртка – дати вихованцям знання і розуміння того, що економіка є залежною від природного середовища, в межах якої вона існує і є її частиною; розуміння особистістю цілісності та єдності природного та соціального життя; сприяти зміни векторів впливу вихованців на навколишнє середовище.

11 листопада 2016 р. було проведено заняття гуртка до Міжнародного Дня енергозбереження. В листопаді 2008 року світ відзначив перший День енергозбереження. Учні дізналися, що це свято отримало статус міжнародного, оскільки взяти участь у проекті побажали 20 країн світу. Основна мета свята – привернути увагу влади та громадськості до раціонального використання ресурсів та розвитку відновлюваних джерел енергії.

Гурток "Зелена економіка"

На занятті мова йшла про ощадливе використання енергоресурсів в побуті. Вивчали питання енергоефективного освітлення, раціонального використання природного газу. Обговорювали важливість зміни стилю життя кожної людини, родини в напрямі екологічно виважених дій. Вихованці поділилися досвідом своїх родин щодо енергозбереження.

В учнів нема сумніву, що економія енергоресурсів дозволить знизити забруднення навколишнього середовища. Переконані у тому, що багато чого залежить особисто від кожного з нас щодо екологічного стану довкілля.

Ми, люди, здатні зробити нашу Землю прекрасною!