Новини проекту
Знижуємо ціни, щоб було тепліше!
Вітаємо переможців розіграшу!
Запрошуємо на навчання!
Вітаємо з прийдешніми святами!
Вітаємо з Днем працівників освіти!
Яскравий жовтень з E-schools. PRO!
Розіграш подарунків до Дня працівників освіти
Знижка для дітей і дорослих на квитки до музею
Музей "Становлення української нації"
Обов'язково створіть "Розклад навчальних періодів"
Розроблено порядок проведення моніторингу якості освіти
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 8 чоловік

Гурток "Зелена економіка"

Дата: 7 січня о 22:03, Оновлено 8 січня о 21:52
Автор: Пекур В. К.

Гурток «Зелена економіка» третій рік поспіль працює на базі Боярської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №4 (керівник гуртка Малишева Т.В., Києво-Святошинський районний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді). Мета програми гуртка – дати вихованцям знання і розуміння того, що економіка є залежною від природного середовища, в межах якої вона існує і є її частиною; розуміння особистістю цілісності та єдності природного та соціального життя; сприяти зміни векторів впливу вихованців на навколишнє середовище.

11 листопада 2016 р. було проведено заняття гуртка до Міжнародного Дня енергозбереження. В листопаді 2008 року світ відзначив перший День енергозбереження. Учні дізналися, що це свято отримало статус міжнародного, оскільки взяти участь у проекті побажали 20 країн світу. Основна мета свята – привернути увагу влади та громадськості до раціонального використання ресурсів та розвитку відновлюваних джерел енергії.

Гурток "Зелена економіка"

На занятті мова йшла про ощадливе використання енергоресурсів в побуті. Вивчали питання енергоефективного освітлення, раціонального використання природного газу. Обговорювали важливість зміни стилю життя кожної людини, родини в напрямі екологічно виважених дій. Вихованці поділилися досвідом своїх родин щодо енергозбереження.

В учнів нема сумніву, що економія енергоресурсів дозволить знизити забруднення навколишнього середовища. Переконані у тому, що багато чого залежить особисто від кожного з нас щодо екологічного стану довкілля.

Ми, люди, здатні зробити нашу Землю прекрасною!

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.