Новини проекту
РОЗПОЧАВ РОБОТУ TELEGRAM-БОТ!
Онлайн-тренінг «Використання платформи Е-SCHOOLS в освітньому процесі»
Вітаємо з Днем української писемності та мови!
ЛИСТОПАД ЦІН!
Вітання з святами Покрови Пресвятої Богородиці, Днем захисника України та Днем українського козацтва!
Місяць кібербезпеки в Україні
Вітання з Днем працівників освіти!
Закладам освіти – додатковий простір для зберігання інформації!
Вітаємо з Днем знань!
Вимоги МОЗ щодо протиепідемічних заходів для закладів освіти
ЗНИЖКИ на Розширений пакет
Рекомендації МОН щодо організації роботи у 2020/2021 навчальному році
Оновленная порталу
МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СМАРТТЕХНОЛОГІЇ ЯК ЧИННИК ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ»
Національний конкурс серед вчителів-інноваторів
Проведення ЗНО в умовах карантину
Вітаємо переможців турніру «Герої матемагіі»
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР серед учасників гри «Герої Матемагіі».
Довідка про сайт. Останні події... НЕ ЗНИКЛИ
Вітаємо педагогічних працівників з отриманням сертифікатів!
Відеоуроки з користування порталом (Частина третя)
Дистанційне навчання з «E-schools» та «МійКлас»
Пакет «Слухач» для навчання на карантині
Відеоуроки з користування порталом (Частина друга)
Відеоуроки з користування порталом (Частина перша)
Усунення проблем, пов'язаних з оновленням порталу
Запрошуємо підвищити кваліфікацію!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 10 чоловік

ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ!


У тестовому режимі запущено телеграм бот для учнів та батьків. Інструкція по використанню бота: https://e-schools.info/help/82


Докладніше - https://e-schools.info/news/239


Конкурси, турніри, ігри

Дата: 8 січня 2019 о 22:45, Оновлено 13 лютого о 13:10
Автор: Пекур В. К.

Конкурси, турніри, ігри

Картинки по запросу вітаємо з перемогою картинки


Районний профорієнтаційний конкурс малюнків

"Твоє майбутнє, в твоїх руках"

Вітаємо переможців!

Тимчук Вікторія - 10Б - 1 місце

Зображення

Зображення

Соловйов Сергій-10Б-2 місце

Зображення


Переможеця конкурсу читців "Сила слова"-2019  Всеукраїнського молодіжного мистецького фестиваля імені Івана Коваленка, 15.10.2019

Вітаємо нашу школу і вчителя Тарасенко С.М.

Музиченко Каріна зайняла 3 місце у конкурсі читців "Сила слова"-2019  Всеукраїнського молодіжного мистецького фестиваля імені Івана Коваленка.

Переможці

конкурсу "Кенгуру", 2018-2019 н.р.

Результат пошуку зображень за запитом "кенгуру картинка конкурс"

Всього приймало участь: 146 учнів.

З них добрий результат: 60 учнів.

Відмінний результат: 7 учнів.

ПІ учня

Клас

Результат

Вчитель

Надіров Т.

2

добрий

Гаращенко Л.

2

добрий

Корнієнко М.

2

добрий

Фоменко М.

2

добрий

Медведенко С.

2

добрий

Бабич В.

2

добрий

Реінт І.

2

добрий

Алєксєєнко М.

2

відмінний

Шинкарук С.

2

добрий

Балицький Д.

2

добрий

Герасименко В.

2

добрий

Сухоцький Є.

3

добрий

Ігізов Д.

3

добрий

Свиридюк А.

2

добрий

Астапенко Д.

2

добрий

Бандур Б.

2

добрий

Басич К.

2

добрий

Бондаренко С.

2

відмінний

Вареник О.

2

добрий

Загреба М.

2

добрий

Новиков Н.

2

добрий

Пилипюк А.

2

добрий

Полішко А.

2

добрий

Плєшакова Е.

2

добрий

Доридор В.

2

добрий

Ткачук В.

2

відмінний

Ширай А.

2

добрий

Яргіна А.

2

добрий

Колісник С.

3

добрий

Мисюк Д.

3

добрий

Ткаченко Р.

3

відмінний

Курасов С.

4

добрий

Медвідь М.

7

добрий

Кісіль Г.В.

Лащенко Н.

8

добрий

Кісіль Г.В

Фоменко А.

8

відмінний

Кісіль Г.В

Байса М.

10

добрий

Кісіль Г.В

Коваль С.

10

добрий

Кісіль Г.В

Кармелюк А.

9

добрий

Кісіль Г.В

Митрофанов А.

9

добрий

Кісіль Г.В

Тимчук А.

9

відмінний

Кісіль Г.В

Василенко М.

8

добрий

Грінченко Ю.Г.

Моспаненко В.

6

добрий

Грінченко Ю.Г.

Нємая В.

6

добрий

Грінченко Ю.Г.

Мисюк С.

6

добрий

Грінченко Ю.Г.

Ковальська В.

6

відмінний

Грінченко Ю.Г.

Лапенкова К.

5

добрий

Грінченко Ю.Г.

Сташук К.

5

добрий

Грінченко Ю.Г.

Кривіцька Ю.

5

добрий

Грінченко Ю.Г.

Болгова А.

5

добрий

Грінченко Ю.Г.

Бондаренко Д.

5

добрий

Грінченко Ю.Г.

Некко А.

5

добрий

Грінченко Ю.Г.

Лахтадир К.

5

добрий

Грінченко Ю.Г.

Яворська Є.

5

добрий

Грінченко Ю.Г.

Бондаренко О.

5

добрий

Грінченко Ю.Г.

Сєвєрцев С.

5

добрий

Грінченко Ю.Г.

Васькевич В.

5

добрий

Грінченко Ю.Г.

Тюрменко В.

5

добрий

Грінченко Ю.Г.

Наконечна К.

5

добрий

Грінченко Ю.Г.

Клешня Н.

5

добрий

Грінченко Ю.Г.

Шидловська О.

5

добрий

Грінченко Ю.Г.

Лисенкова С.

5

добрий

Грінченко Ю.Г.

Курилишен Д.

5

добрий

Грінченко Ю.Г.

Маркович І.

5

добрий

Грінченко Ю.Г.

Карпов О.

7

добрий

Грінченко Ю.Г.

Бульвінцький І.

7

добрий

Грінченко Ю.Г.

Соболєв Д.

5

добрий

Шляхова Ю.О.

Загреба М.

5

добрий

Шляхова Ю.О.


Переможці

конкурсу "Бобер", 2019-2020 н.р.

Всього приймало участь: 36 учнів.

З них добрий результат: 14 учнів.

Відмінний результат: 6 учнів.

ПІ учня

Клас

Результат

Вчитель

Бреус В.

5

добре

Грінченко Ю.Г.

Коробенко К.

5

добре

Грінченко Ю.Г.

Ковальчук С.

5

добре

Грінченко Ю.Г.

Сєвєрцев С.

6

відмінно

Солодович О.О.

Некко А.

6

відмінно

Солодович О.О.

Сташук К.

6

відмінно

Солодович О.О.

Чорнощоков Д.

6

добре

Солодович О.О.

Лисенкова С.

6

добре

Солодович О.О.

Помазов Д.

6

добре

Солодович О.О.

Моспаненко В. 7 відмінно Солодович О.О.
Ковальська В. 7 добре Грінченко Ю.Г.
Бульвінський І. 8 добре Солодович О.О.
Киричок О. 9 відмінно Солодович О.О.
Василенко М. 9 добре Солодович О.О.
Кушнір Д. 9 відмінно Солодович О.О.
Фоменко А. 9 добре Солодович О.О.
Афанасьєва С. 9 добре Солодович О.О.
Лащенко Н. 9 добре Солодович О.О.
Гуленко І. 9 добре Солодович О.О.
Митрофанов А. 10 добре Солодович О.О.

Переможці

конкурсу "Геліантус», 2019-2020 н.р.

Всього учасників: 28. 

1 Хохлов Г. -5 клас-Диплом ІІ ступеня

2 Конончук К.-5 клас-Сертифікат учасника

3 Курасов О.-5 клас-Сертифікат учасника

4 Ковальчук С.-5 клас-Сертифікат учасника

5 Ганул І.-5 клас-Сертифікат учасника

6 Скоробогач Л.-5 клас-Сертифікат учасника

7 Рибаль Ч.- 5 клас-Сертифікат учасника

8 Сташук К.-6 клас-Диплом абс. переможця

9 Добромір Ч.-6 клас-Диплом ІІ ступеня

10 Наконечна К.-6- клас-Диплом ІІІ ступеня

11 Лисенкова С.- 6 клас-Диплом ІІІ ступеня

12 Некко А.-6 клас-Диплом ІІІ ступеня

13 Бойко І.-6 клас-Грамота з фізики

14 Сєвєрцев С.-6 клас-Грамота з біології

15 Шидловська О.-6 клас-Сертифікат учасника

16 Васькевич В.-6  клас-Сертифікат учасника

17 Кривіцька Ю.-6 клас-Сертифікат учасника

18 Лахтаиир К.-6 клас-Сертифікат учасника

19 Довганя М.-6 клас-Грамота з хімії

20 Клешня Н.-6 клас-Сертифікат учасника

21 Борквський Г.-6 клас-Грамота з хімії

22 Лапенкова К.-6 клас-Сертифікат учасника

23 Ковальська В.-7 клас-Диплом абс. переможця

24 Лющенко А.-7 клас-Грамота з хімії

25 Перепелиця І.-7 клас-Грамота з фізики

26 Моспаненко В.-7 клас-Сертифікат учасника

27 Бойчука Д.-10 клас-Сертифікат учасника

28 Митрофанов А.-10 клас-Сертифікат учасника 


Результати ІІ (районного) етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, 2019-2020 н.р.

Лимонову О. 6 клас Вчитель-Тарасенко С.М. І місце
Холод М.  10 клас Вчитель-Шелтушева К.С., Борис Л.М. І місце
Турова Є. 6 клас Вчитель-Тарасенко С.М. ІІІ місце

Результати ІІ (районного) етапу Міжнародного конкурсу з української мови учнівської та студентської молоді імені Петра Яцика, 2019-2020 н.р.

Медведенко С. 3 клас Вчитель-Ляденко С.А. ІІІ місце
Денисюк М. 4 клас Вчитель-Свиридюк О.А. ІІІ місце
Варгачук Ю. 5 клас Вчитель-Тарасенко С.М. ІІІ місце
Лимонова О. 6 клас Вчитель-Тарасенко С.М. ІІ місце

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.