Новини проекту
Знижуємо ціни, щоб було тепліше!
Вітаємо переможців розіграшу!
Запрошуємо на навчання!
Вітаємо з прийдешніми святами!
Вітаємо з Днем працівників освіти!
Яскравий жовтень з E-schools. PRO!
Розіграш подарунків до Дня працівників освіти
Знижка для дітей і дорослих на квитки до музею
Музей "Становлення української нації"
Обов'язково створіть "Розклад навчальних періодів"
Розроблено порядок проведення моніторингу якості освіти
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 8 чоловік

Розклад

Дата: 4 січня о 18:09, Оновлено 19 жовтня о 15:14
Автор: Пекур В. К.

Структура 2019-2020 навчального року

Навчальні заняття організуються за семестровою системою:

І семестр – з 02 вересня по 27 грудня 2019 року;
ІІ семестр – з 13 січня по 22 травня 2020 року.

Упродовж навчального року проводяться канікули:

осінні канікули – з 28 жовтня по 03 листопада 2019 року;
зимові канікули – з 28 грудня 2019 року по 12 січня 2020 року;
весняні канікули – з 23 березня по 29 березня 2020 року.


Розклад дзвінків

Молодша школа

І зміна
№ уроку Тривалість Перерва
1-й урок 8.00-8.40 5 хв.
2-й урок 8.45-9.25 5 хв.
3-й урок 9.35-10.15 15 хв.
4-й урок 10.30-11.10 10 хв.
5-й урок 11.20-12.00 15 хв.

ІІ зміна
№ уроку Тривалість Перерва
1-й урок 12.15-12.55 15 хв.
2-й урок 13.10-13.50 5 хв.
3-й урок 13.55-14.35 5 хв.
4-й урок 14.40-15.20 5 хв.
5-й урок 15.25-16.05 5 хв.

Основна школа

Тривалість Перерва
1 урок 8.00-8.45 5 хв
2 урок 8.50-9.35 10 хв
3 урок 9.45-10.30 15 хв
4 урок 10.45-11.30 15 хв
5 урок 11.45-12.30 10 хв
6 урок 12.40-13.25 5 хв
7 урок 13.30-14.15 5 хв
8 урок 14.20-15.05 5 хв

Р О З К Л А Д   У Р О К І В

1-А клас

Понеділок

1. Укр. мова (письмо) (1 група)
2. Укр. мова (навчання грамоти)
3. Математика
4. Я досліджую світ
5. Укр. мова (письмо) (2 група)

Вівторок


1. Укр. мова (письмо) / (навчання грамоти)
2. Математика
3. Я досліджую світ
4. ФІзичне виховання
5. Укр. мова (письмо) (2 група)

Середа

1. Дизайн і технології
2. Укр. мова (навчання грамоти)
3. Укр. мова (письмо) / Іноземна мова (англійська)
4. Укр. мова (письмо) / Іноземна мова (англійська)
5. Музичне мистецтво

Четвер


1. Укр. мова (навчання грамоти)

2. Математика
3. Я досліджую світ
4. Фізичне виховання
5. Індивідуальна робота

П'ятниця
1. Укр. мова (письмо) / Іноземна мова (англійська)

2. Укр. мова (письмо) / Іноземна мова (англійська)

3. Математика

4. Образотворче мистецтво

5. Фізичне виховання


1-В клас

Понеділок

1.Математика

2.Я досліджую світ

3.Українська мова (навчання грамоти)

4.Українська мова (письмо) І група

5.Українська мова (письмо) ІІ група

Вівторок

1.Українська мова (письмо) І група/  Українська мова (навчання грамоти)

2.Математика

3.Я досліджую світ

4.Фізична культура

5.Українська мова (письмо) ІІ група

Середа

1.Іноз. мова/ Українська мова (письмо) І група

2.Українська мова (письмо) ІІ група/ Іноз. Мова

3.Українська мова (навчання грамоти)

4.Музичне мистецтво

5.Дизайн і технології

Четвер

1.Українська мова (навчання грамоти)

2.Математика

3.Я досліджую світ

4.Фізична культура

5.Індивідуально-групові заняття

П’ятниця

1.Математика

2.Фізична культура

3.Іноз.мова / Українська мова (письмо) І група

4.Українська мова (письмо) ІІ група/ Іноз. Мова

5.Образотворче мистецтво

2-А клас

Понедіок

  1. Математика
  2. Українська мова
  3. Я досліджую світ
  4. Читання
  5. Англійська мова

Вівторок

  1. Фізична культура
  2. Українська мова
  3. Англійська мова
  4. Математика
  5. Читання

Середа

  1. Математика
  2. Українська мова
  3. Музичне мистецтво
  4. Я досліджую світ
  5. Читання

Четвер

  1. Фізична культура
  2. Українська мова / Читання
  3. Англійська мова
  4. Інформатика
  5. Індивідуально-групові заняття

П'ятниця

  1. Математика
  2. Я досліджую світ
  3. Фізична культура
  4. Образотворче мистецтво
  5. Трудове навчання

2-Б клас

ПОНЕДІЛОК

1. Фізична культура

2. Я пізнаю світ

3.  Англ.мова/Укр.мова

4.  Англ.мова/Укр.мова

5.  Укр.мова(читання)

ВІВТОРОК

1. Я пізнаю світ

2. Математика

3. Інформатика

4. Я пізнаю світ

5. Я пізнаю світ

СЕРЕДА

1. Мистецтво

2. Я пізнаю світ

3. Англ.мова/Укр.мова

4. Англ.мова/Укр.мова

5. Я пізнаю світ

ЧЕТВЕР

1. Я пізнаю світ

2. Математика

3. Фізична культура

4. Укр.мова(читання)

5. Я пізнаю світ

П’ЯТНИЦЯ

1. Укр.мова(читання)

2. Математика  

3. Англ.мова/Укр.мова

4. Англ.мова/Укр.мова

5. Я пізнаю світ

3-А клас

Понеділок

  1. Математика
  2. Фізична культура
  3. Інформатика / Українська мова
  4. Українська мова / Інформатика
  5. Літературне читання

Вівторок

1. Літературне читання

2. Англійська мова / Українська мова

3. Українська мова / Англійська мова

4. Образотворче мистецтво

5. Основи здоров'я

Середа

  1. Математика
  2. Музика
  3. Літературне читання
  4. Українська мова
  5. Природознавство
  6. Індивідуально-групові заняття

Четвер

  1. Математика
  2. Фізична культура
  3. Українська мова/ Англійська мова
  4. Англійська мова / Українська мова
  5. Літературне читання

П'ятниця

  1. Математика
  2. Трудове навчання
  3. Фізична культура
  4. Природознавство
  5. Я у світі

3-Б клас

Понеділок

  1. Літературне читання
  2. Українська мова
  3. Математика
  4. Людина і світ
  5. Навчаємось разом
  6. Фізкультура

Вівторок

  1. Українська мова
  2. Англійська мова
  3. Англійська мова
  4. Інформатика
  5. Літературне читання

Середа

1.Мистецтво/ Музика

2.Математика

3. Українська мова

4.Літературне читання

5. Людина і світ

Четвер

  1. Математика
  2. Англійська мова
  3. Фізкультура
  4. Еврика
  5. Трудове навчання / Основи здоров'я

П'ятниця

1.Літературне читання / Українська мова

2. Математика

3.Навчаємось разом

4.Людина і світ

3-В клас

Понеділок

  1. Музика
  2. Математика
  3. Українська мова
  4. Англійська мова
  5. Літературне читання

Вівторок

  1. Інформатика (1гр)
  2. Фізична культура
  3. Математика
  4. Українська мова
  5. Природознавство
  6. Літературне читання

Середа

  1. Математик
  2. Українська мова
  3. Англійська мова
  4. Літературне читання
  5. Образотворче мистецтво

Четвер

  1. Інформатика (2 гр.)
  2. Фізична культура
  3. Українська мова
  4. Літературне читання
  5. Природознавство
  6. Я у світі

П'ятниця

0.Індивідуально-групові заняття

1.Фізична культура

2.Математик

3.Основи здоров я

4.Трудове навчання

4-А клас

ПОНЕДІЛОК

1  Літературне читання

2  Математика

3  Музика

4  Українська мова

5  Я у світі

ВІВТОРОК

1  Інформатика

2  Фізкультура

3  Математика

4  Українська мова

5  Природознавство

    СЕРЕДА

1  Математика

2  Англійська мова

3  Українська мова

4  Літературне читання

5 Образотворче мистецтво

6 Трудове навчання

ЧЕТВЕР

1  Літературне читання

2  Фізкультура

3  Математика

4  Природознавство

5  Основи здоров’я

П'ЯТНИЦЯ

1  Українська мова

2  Фізкультура

3  Англійська мова

4  Літературне читання

5  Я люблю Україну

4-Б клас

ПОНЕДІЛОК

1. Англійська мова

2. Музичне виховання

3. Математика

4. Літературне читання

5. Природознавство

ВІВТОРОК

1. Математика

2. Інформатика

3. Фізична культура

4. Українська мова

5. Я у світі/Індив.год.

СЕРЕДА

1. Математика

2. Українська мова

3. Літературне читання

4.  Образотворче мистецтво

5. Трудове навчання

ЧЕТВЕР

0. Основи здоров’я

1. Українська мова                       

2. Літературне читання

3. Фізична культура       

4. Англійська мова                       

П’ЯТНИЦЯ

1. Математика

2. Українська мова

3. Фізична культура       

4. Літературне читання

5. Природознавство

4-В клас

Понеділок

1 Читання  

2 Українська мова

3 Математика       

4 Музика/ Основи здоров'я

5 Інформатика          

Вівторок

1 Англійська мова

2 Фізична культура

3 Читання/  Українська мова

4    Математика  

5 Людина і світ

6 Трудове навчання/Образотворче мистецтво

Середа

1 Читання

2  Українська мова

3  Математика  

4  Еврика 

5 Англійська мова

Четвер

  1. Англійська мова
  2. Фізична культура
  3. Людина і світ
  4. Українська мова
  5. Навчаємось разом

П'ятниця  

  1. Фізична культура
  2. Математика 
  3. Людина і світ/Навчаємось разом
  4. Читання
  5. Англійська мова


Р О З К Л А Д    У Р О К І В

5 - 11 класів  на  І  семестр  2019-2020  н.р. 

      5- А

5- Б

5-В

 6- А

   6-Б

  7-А

7-Б

ПОНЕДІЛОК

1

Заруб. літ

Укр. мова (І гр)

Фіз. культ

Фіз. культ

      ---

Укр. мова

Хімія  

2

Фіз .культ 

Англ. мова

Заруб. літ

Матем.

Укр. мова

Хімія

Матем.

3

Матем.

Заруб. літ

Укр.мова

Англ. мова

Укр. літ 

Англ. мова

Матем.

4

Укр. мова

Інформатика

Укр. літ

Укр. мова

Київщинозн.

Географія

Англ./нім. м

5

Труд. навч

Природозн.

Історія  

Матем.

Англ. мова

Фіз. культ

Укр. мова

6

Образ. мис-во

Історія

Інформатика

Укр. літ

Матем.

Географія

Укр. літ

7

Укр. мова (ІІ гр)

Біологія

Фіз. культ

Інформатика

Труд. навч

ВІВТОРОК

1

Укр.мова

Укр. мова (І гр)

Англ. мова

Заруб. літ

Інформ.

Матем.

Трд. навч

2

Укр.літ

Укр.літ.

Матем.

Історія

Заруб. літ

Укр. мова

Інформатика

3

Англ. мова

Англ. мова

Образ. мис-во

Укр.мова

Укр мова/труд.

Хімія

Муз. мис-во

4

Матем.

Матем.

Укр. мова 

Англ. мова

Укр.мова/труд.

Фіз. культ.

Біологія

5

Муз. мис-во

Еврика

Муз. мис-во

Укр. літ

Матем.

Біологія

Англ/нім. м

6

Нім. мова

Фіз. культ

Інформатика

Етика

Укр.літ

Заруб. літ

7

Укр. мова (ІІ гр)

Мистецтво

Історія

Заруб. літ

СЕРЕДА

1

Фіз. культ

Укр мова (І гр)

Природозн.

Англ. мова

Укр. мова 

Матем.

Труд. навч

2

Інформ.

Англ. мова

Фіз. культ.

Природозн.

Біологія

Укр. мова

Укр.м/нім м.

3

Основи здор

Труд. навч

Англ. мова

Фіз. культ

Географія

Історія

Фізика

4

Англ. мова

Матем.

Основи здор

Труд. навч

Матем.

Фіз.культ

Укр./нім. м

5

Матем.

Природозн.

Матем.

Навч. разом

Історія

Англ. мова

Фіз. культ

6

Природозн.

Навч. разом

Інформ.

Фіз. культ

Фізика

Матем.

7

Укр. мова (ІІ гр)

Інформатика

Географія

ЧЕТВЕР      

5- А

5- Б

5- В

6-А

6-Б

7-А

7-Б

1

Укр мова

Укр мова

Природозн

Заруб літ

Образот мистецт

Математика

Історія

2

Укр літ

Укр літ

Укр мова

Історія України

Заруб літ

Історія

Англ мова

3

Анг мова

Анг мова

Заруб літ

Укр літ

Укр літер

Образотв мист

Хімія

4

Математика

Інформатика

Природозн.

Англ мова

Основи здоров`я

Географія

Заруб літ

5

Природознавство

Труд навч

Укр літ

Укр мова

Математика

Математика

Укр літ

6

Труд навч

Фіз культ.

Історія

Математика

Укр мова

Заруб літ

Географія

7

Укр.м.Труд навч

Інформатика

Природозн

Англ мова

Осн здоров

Фіз культ

П’ЯТНИЦЯ

1

Природознавство

Заруб літ

Укр мова

Математика

Географія

Фізика

Математика

2

Нім. мова

Природознавств

Фіз культ

Еврика

Труд навч

Укр мова

Математика

3

Фіз культ

Математика

Англ мова

Фіз культ

Музичне мистецтво

Англ мова

Укр мова

4

Заруб літ

Еврика

Труд навч

Англ мова

Біологія

Муз мистец

Історія

5

Природозн

Англ мова

Труд навч

Навч. разом

Математика

Математика

Осн здоров

6

Математика

Мистецтво

Математика

Географія

Фіз. культ

Біологія

Фізика

7

Укр мова

Фіз культ

Основи здоров

Біологія

8-А

8-Б

9-А

9-Б

9-В

10-А

10-Б

11-А

ПОНЕДІЛОК

1

Інформатика

Анг.мова

Укр.літ

Мистецтво

Інформатика

Математика

Біологія

Фізика

2

Фіз.культ

Укр.мова

Укр.літ

Математика

Мистецтво

Фізика

Географія

Історія

3

Хімія

Інформатика

Фіз.культ

Хімія

Укр.літ

Біологія

Географія

Худ.культ

4

Матем

Матем

Хімія

Фіз.культ

Укр.літ

Історія

Худ.культ

Біологія

5

Біологія

Фіз.культ

Укр.мова

Географія

Хімія

Укр.мова

Фізика

Естетика

6

Труд. навч

Біологія

Фізика

Анг.мова

Укр.мова

Хімія

Анг.мова

Математика

7

Укр.мова

Анг.мова

Укр.мова

Основи здоров

Географія

Хімія

Математика

ВІВТОРОК

1

Заруб.літер

Анг.мова

Історія

Київщинозн

Укр.мова

Історія

Математика

Математика

2

Англ.мова

Історія

Математика

Анг.мова

Укр.мова

Фіз.культ

Фізика

Хімія

3

Історія

Математика

Укр.мова

Математика

Правознавство

Фізика

Фіз.культ

Худ.культ

4

Укр.мова

Зар.літ

Укр.мова

Історія

Математика

Захист Вітч

Громад. освіта

Фізика

5

Математика

Заруб.літ

Фізика

Правознавство

Фіз.культ

Захист Вітч

Історія

Англ.мова

6

Мистецтво

Фізика

Правознавст

Біологія

Анг.мова

Математика

Захист Вітч

Технології

7

Фізика

Фіз.культ

Біологія

Укр.мова

Історія

Інформатика

Захист Вітч

Англ.мова

СЕРЕДА

1

Фіз.культ

Математика

Математика

Інформатика

Біологія

Історія

----

Економіка

2

Укр.літер

Фізика

Фіз.культ

Математика

Математика

Географія

Хімія

Історія

3

Хімія

Укр.літ

Хімія

Укр.літ

Інформатика

Англ.мова

Історія

Укр.мова

4

Біологія

Географія

Заруб.літ

Хімія

Математика

Укр.мова

Укр.мова

Людина і світ

5

Фізика

Біологія

Мистецтво

Географія

Хімія

Укр.літ

Анг.мова

Заруб.літ

6

Історія

Укр.мова

Рос мова

Основи здоров

Біологія

Анг.мова

Громад освіта

Інформ

7

Історія

Мистецтво

Математика

Фіз.культ

Математика

Хімія

Заруб.літ

Біологія

8-А

8-Б

9-А

9-Б

9-В

10-А

10-Б

11-А

ЧЕТВЕР

1

Інформатика

Анг.мова

Географія

Математика

Історія

Біологія

Укр.літ

Фізк.льт

2

Анг.мова

Хімія

Географія

Математика

Фізика

Фіз культ

Біологія

Худ.культ

3

Математика

Інформатика

Історія

Укр.мова

Труд навч

Історія

Фіз культ

Біологія

4

Рос мова

Укр.літ

Математика

Історія

Фізкульт

Історія

Укр.мова

Анг.мова

5

Географія

Історія

Заруб.літ

Фіз.культ

Математика

Худ культ

Історія

Захист Вітч

6

Основ здоров

Київщинозн

Інформатика

Анг мова

Математика

Громад освіта

Математика

Захист Вітч

7

Інформатика

Географія

Рос мова

Укр.літ

Математика

Математика

Історія

П’ЯТНИЦЯ

1

Зар.літ

Основ здоров

Фіз.культ

Інформатика

Анг.мова

Історія

Математика

Укр.мова

2

Фіз.культ

Історія

Основ здоров

Фізика

Географія

Заруб.літ

Фізика

Укр.літ

3

Анг.мова

Математика

Інформатика

Математика

Географія

Громад освіта

Укр.літ

Худ культ

4

Укр.мова

Укр.мова

Історія

Математика

Фізика

Фіз.культ

 Укр.літ

Фізика

5

Укр.літ

Фіз.культ

Біологія

Історія

Заруб.літ

Фізика

Заруб.літ

Математика

6

Математика

Труд навч

Анг.мова

Заруб.літ

Історія

Укр.літ

Укр.мова

Заруб.літ

7

Рос мова

Фізика

Труд навч

Заруб.літ

Інформатика

Математик а


Графік роботи гуртків 2019-2020 н.р.

Назва гуртка Режим роботи Керівник
Вокальна студія Понеділок, п'ятниця
12.00-14.00
Вівторок, Четвер
13.00-15.30
Холод Т.М.
Студія "Палітра" (образотворче мистецтво) Середа- 13.00-15.00

Чертвер- 14.00-16.00
Гудзь Т.С.
"Підготовка юнаків та дівчат до служби у збройних силах України" Понеділок - 13.00-15.30
П'ятниця-13.00-15.00
Оришич О.
"Майстер" ЦТДЮ "Оберіг" Вівторк, четвер-
12.15-13.45
Середа, п'ятниця-
10.30-13.50
Гоменюк Н.Й.
"Художня студія" РД школа мистецтв Понеділок, вівторок
14.00-17.00
Вишняк В.Ф.
Хореографічна студія "Веселка" РД школа мистецтв Понеділок, вівторок, четвер, п'ятниця
16.30-20.00
Литвиненко О.З.
Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.