Учнівське самоврядування

Картинки по запросу учнівське самоврядування картинки

Мета та завдання діяльності органів учнівського самоврядування

1. Усебічно розвиватися, самовдосконалюватися, самореалізовуватися на благо собі, своїм ровесникам, своїй родині, народу України.

2. Забезпечувати і захищати права та інтереси учнів навчального закладу на основі статуту навчального закладу, поширювати серед дітей інформацію про шляхи захисту своїх прав та свобод.

3. Створювати умови для самореалізації дітей та учнівської молоді, залучення їх до участі у прийнятті рішень на рівні класу та навчального закладу; формувати почуття відповідальності, свідоме ставлення до участі кожного у вирішенні важливих справ шкільного життя, оволодіння наукою управління.

4. Сприяти всебічній реалізації дітьми та підлітками своїх інтересів, здібностей, прав та свобод на засадах загальнолюдських цінностей.

2.5. Формувати навички самоврядування, соціальної активності і соціальної відповідальності у процесі практичної громадської діяльності.

2.6. Згуртовувати учнів навчального закладу для добрих, корисних, цікавих справ, розвитку їх творчих здібностей.

2.7. Сприяти культурному розвитку, духовному збагаченню дітей та учнівської молоді Боярської ЗОШ І-ІІІ ст. №4.

•  Мета та завдання діяльності органів УС.docx
  •  Наказ про діяльність УС.docx
  •  План практично-організаційних заходів розвитку УС на 2018-2019 н.р..docx
  •  Положення про Президента школи.docx
  •  Положення про УС.docx

практично-організаційних заходів

розвитку учнівського самоврядування Боярської ЗОШ І-ІІІ ст.. № 4

на 2018-2019 н.р.

З м і с т    з а х о д у

Термін

виконання

Виконавці

1.

Взяти участь у районному конкурсі на кращий  проект  діяльності органів учнівського самоврядування.

Березень

2019 року

Бузян С. педагог-організатор

2.

Забезпечити участь у районних  навчально-методичних семінарах для заступників директорів з ВР, педагога-організатора, класних керівників з питань роботи учнівського самоврядування

закладу освіти

3.

Сприяти творчій співпраці з педагогічною, батьківською громадськістю, громадськими організаціями. Взяти участь у Форумі батьківської громадськості

Адміністрація закладу

4.

Активно залучати учнівську молодь до реалізації соціальних програм і проектів, проведення лекцій та заходів, організованих органами учнівського самоврядування.

О.Юрчук

кл. керівники,

соц. педагог, практичний психолог

5.

Організувати зустріч із соціальною службою молоді, службою у справах дітей

Упродовж  року

Соціальний педагог, практичний психолог

6.

Залучати органи учнівського самоврядування до превентивно-профілактичних заходів, спрямованих на попередження правопорушень та злочинності серед неповнолітніх, розв’язання проблем насильства, жорстокості, наркоманії та інших негативних явищ у молодіжному середовищі.

Бузян С., класні керівники

7.

Забезпечити гласність в роботі органів учнівського самоврядування на сайті школи

Упродовж   року