1-й інтернет-турнірі "Математика.Укр" http://математика.укр/

Турнір проводиться системою онлайн освіти "Математика.Укр" спільно з кафедрою інформатики і вищої математики Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського.

УЧАСТЬ У ТУРНІРІ БЕЗКОШТОВНА

За результатами турніру учасники безкоштовно отримають електронні сертифікати учасників з балами у відсотках.

Прізвища найбільш успішних учасників оприлюднюються у турнірній таблиці.

Викладачі математики можуть запропонувати своїм учням прийняти участь у турнірі, щоб оцінити рівень їх знань або у якості факультативних завдань. Викладач має можливість також записатися для участі, та розв'язати задачі перед тим, як пропонувати своїм учням або щоб самостійно спостерігати за перебігом змагань.
Турнір не має обмежень у часі - можна записатися для участі та розв'язувати задачі у будь який час, зручний для вас.

Оцінювання розв'язків здійснюється у реальному часі.

Більш детальну інформацію про правила участі утурнірі Ви отримаєте безпосередньо на сайті у онлайн системі після того, як запишетесь для участі. Щоб прийняти участь, слід зареєструватися на сайті, а потім записатися на турнір. Після реєстрації Ви маєте можливість у будь-який час відмовитися від подальшої участі.

Будемо вдячні, якщо Ви повідомите цю інформацію викладачам математики, учням, колегам та друзям.

З повагою, організатори онлайн турніру.
Запитання можна надсилати за адресою: krnu@i.ua

Приєднуйтесь.