Подорож Древнім Києвом

Дата: 28 червня о 12:25, Оновлено 4 липня о 12:32
41 перегляд

Справжні "Живі уроки" історії проходять в «Парку Київська Русь». Адже у всіх школярів України є можливість побачити, як виглядав Київ в часи величної Київської Русі. Парк являє собою відтворення Київського Дитинця, тобто історичного центру міста, його укріпленої частини. Реконструкція відбувається на основі усіх існуючих на даний момент наукових знань про Древній Київ V-XIII століть. Територіально Дитинець Києва, що відтворюється у «Парку Київська Русь», займає площу 10 гектарів. Таким він став був у Х столітті за часів князя Володимира Великого. Генеральний план будівництва погоджений НАН України.

Тільки тут можна побачити оборонні рови, вали, дерев’яну фортечну стіну, величні Михайлівські ворота міста, зайти в гості до жителів Древнього Києва. Дізнатися про різні сфери життя наших предків – древніх слов’ян - можна у тематичних музеях: історичних костюмів, середньовічного кораблебудування, облогової техніки, древньослов’янського зодчества, давніх музичних інструментів.

князівство київська русь

древній київ