До уваги батьків щодо щеплень

Дата: 23 липня о 11:30, Оновлено 23 липня о 11:38
54 перегляда

До уваги батьків школярів

Недопуск до школи дітей без щеплень не є порушенням Конституції – юрист

Невакциновані діти не можуть відвідувати школи та дитячі садки

Відповідно до статей 1, 12, 15 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», статей 5, 27 Закону  України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», статті 53 Закону України «Про освіту», статті 11 Закону України «Про дошкільну освіту», статті 22 Закону України «Про загальну середню освіту», спільного наказу Департаменту охорони здоров’я та Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 01.07.2019 № 642-адм/183 «Про проведення додаткових заходів з імунізації населення проти кору в Київської області, недопущення розповсюдження захворюваності на кір в закладах освіти», спільного наказу КНП «ЦПМСД Києво-Святошинської  районної ради» та відділу освіти Києво-Святошинської райдержадміністрації від 17.07.2019 № 147/283 «Про проведення додаткових заходів з імунізації населення проти кору в Києво-Святошинському районі Київської області, недопущення розповсюдження захворюваності на кір в закладах освіти», з метою забезпечення епідемічного благополуччя населення Києво-Святошинського району Київської області та попередження інфекцій, керованих засобами специфічної профілактики,  дітям, які не отримали профілактичних щеплень (в тому числі проти кору) за Календарем щеплень (за відсутності протипоказань), не дозволяється  відвідувати заклади освіти та організовані групи дітей.

З метою уникнення непорозумінь, звертаємо ВАШУ увагу, що Перед початком навчального року кожна дитина має пройти профілактичний огляд, отримати необхідну для школи довідку (форма №086-1/о), в якій, зокрема, зазначено групу для занять фізичною культурою. Крім того, потрібно отримати  Карту профілактичних щеплень (довідка форми  № 063/о), якщо дитина  зараховується в перший клас  чи поновити дану довідку, надану до закладу освіти раніше для дітей старших вікових груп.