Акція «Збери свій ланч-бокс»

Учні 7-х класів Боярського школи загальної середньої освіти №4, вихованці гуртка «Зелена економіка» провели акцію «Збери свій лан-бокс» в рамках проекту «За своє здоров’я відповідаю сам».

Учасникам акції презентували якісну, безпечну та корисну їжу для дитячого організму в натуральному вигляді. У бесіді, яку проводили вихованці гуртка з учнями, мова йшла про необхідність вживання вітамінів, білків, вуглеводів, жирів. Показували ті продукти та страви, де представлені в найкращій якості ці речовини та демонстрували на інформаційних плакатах, які підготували власноруч. Більш детально зупинилися на так званих «шкільних перекусах».

Всі учасники заходу були активні, виявили зацікавленість та досить значні знання з питання здорового харчування. Дітям було запропоновано зібрати свій ланч-бокс и показати наскільки вони свідомі щодо відношення до свого здоров’я. Всі корисні продукти, які відібрали діти, вони могли з’їсти. Найкраще справилися із завданням учні третього класу.

Нам всім було цікаво, весело. На останок підкріпилися волоськими горіхами!

/Files/photogallery/2057/PB300905.JPG

Більше фотографій тут wym-1512319007961