Гурток «Здоров’я людини та довкілля»

У гуртку «Здоров’я людини та довкілля» Києво-Святошинського районного центру еколого-натуралістичної творчості (керівник гуртка Чапигіна О.А.), який працює на базі Боярської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступені №4, відбулося цікаве заняття. Мета його – обговорити питання щодо правил здорового харчування школярів. Діти принесли ланч-бокси з їжею, склад яких й був предметом розкриття теми заняття. Перед прийомом їжі учні мають можливість помити руки. Вміст всіх ланч-боксів відповідав вимогам раціонального харчування. Всі діти мали овочі та фрукти, злакові у вигляді хлібу або хлібців, присутні білки у вигляді сиру, м’ясних продуктів, що є обов’язковою умовою здорового харчування. У деяких дітей були солодощі – цукерки (шоколад), випічка, що не зовсім корисно, але діти є діти. Майже всі мали водичку або сік. Під час обговорення діти засвідчили, що чіпси, сухарики не вживають. Керівник гуртка порадила дітям прикрасити свої ланч-бокси різноманітними горішками, що є надзвичайно корисно. Обід пройшов у дружній обстановці. А фото сесія – весело. Приємно відзначити – всі діти вдячні мамам за свої обіди. Разом батьки та педагоги формують свідоме відношення дітей до свого здоров’я.

/Files/photogallery/2033/DSCN0058.JPG/Files/photogallery/2033/DSCN0059.JPG/Files/photogallery/2033/DSCN0064.JPG/Files/photogallery/2033/DSCN0082.JPG